Zestaw survivalowy przeżycia przetrwania noże duży

GEDE
Ostatnie sztuki w magazynie
50,99 zł
Brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 50,99 zł
Zwykle u Ciebie w ciągu 1-3 dni

 

ZESTAW PRZEŻYCIA 7w1

  • WYGODNE ETUI - zestaw 7 elementów jest szczelnie zamknięty w czarnym etui. Dookoła znajduje się uszczelka, która zapobiega przed przedostawaniem się wody i chroni akcesoria. Całość zamykana na 4 zatrzaski, więc nie ma ryzyka, że etui się otworzy i zgubimy swoje rzeczy. Na górnej części znajdują się 2 otwory, które umożliwią również montaż na sznurku i zawieszenie na szyi.
  • 7w1 - zestaw zawiera kartę przeżycia 11w1, kompas, multitool, piłę strunową o długości 70cm, krzesiwo z prętem na sznurku, hermetyczny pojemnik z gwizdkiem do którego możemy schować coś małego oraz naklejkę z ostrzeżeniami.
  • MULTITOOL - jedno narzędzie - 7 funkcji! Jeśli chcemy je mieć zawsze przy sobie możemy je również przyczepić za pomocą kółka do kluczyków. Latarka umożliwia uzyskanie światła, gdy na dworze robi się ciemno, oprócz tego narzędzie zawiera kombinerki, piłę, płaski oraz krzyżakowy śrubokręt i otwieracz do butelek.
  • POMYSŁ NA PREZENT - jeśli ktoś z Twoich bliskich, bądź znajomych interesuje się wyprawami NASZ ZESTAW będzie dla niego świetnym, a co ważne - trafionym prezentem! Wszystko czego potrzebuje znajduje się w jednym miejscu, a Ty przyczynisz się do tego, by jego wyprawy były bezpieczne.
  • SPECYFIKACJA - wymiary etui (dł/szer/wys): 13,5/8/3,5cm; długość piły: ~70cm; ilość elementów w zestawie: 7; waga zestawu: 200g.

SPECYFIKACJA

  • wymiary etui (dł/szer/wys): 13,5/8/3,5cm
  • długość piły: ~70cm
  • ilość elementów w zestawie: 7
  • waga zestawu: 200g

W ZESTAWIE

✓ etui

✓ karta przeżycia 11w1

✓ kompas

✓ multitool 7w1 - kombinerki, latarka, piłka do gałęzi, otwieracz do butelek, śrubokręt krzyżakowy, nożyk, kółko - brelok

✓ piła strunowa

✓ krzesiwo z prętem

✓ hermetyczny pojemnik z gwizdkiem

✓ naklejka

Aktywność survivalowa stanowi nie tylko ciekawe hobby oraz sposób na spędzanie wolnego czasu w wymagających warunkach. To także możliwość nabycia zdolności i doświadczeń, które mogą okazać się kluczowe w sytuacjach zróżnicowanego zagrożenia. Praktyczne akcesoria w etui to prosty w użyciu i łatwy w transporcie gadżet, który składa się z aż 7 różnych produktów. Podczas wyprawy ważny jest komfort, a podstawowy zestaw akcesoriów zapewni i znacznie poprawi morale, będzie kluczem do przetrwania. Pozwala na pozyskanie niezbędnych warunków do przeżycia, takich jak ciepło, światło, możliwość przygotowania posiłku.

5902802911216
2 Przedmioty
Kontynuuj zakupy

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do ulubionych