Zestaw narzędzi modelarskich skalpel nóż nożyk

GEDE
WYSYŁAMY W 24 h
29,99 zł
Brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 29,99 zł
Zwykle u Ciebie w ciągu 1-3 dni

 

SKALPELE, NOŻYKI MODELARSKIE - ZESTAW

3 RÓŻNE RĘKOJEŚCI – wygodne i pewnie leżące w dłoni, z plastikowymi elementami mocującymi, przeznaczone zwłaszcza do delikatnych prac rzemieślniczych. Wymiana końcówek na rękojeści jest szybka i bezproblemowa.

WYMIENNE OSTRZA – w zestawie znajduje się aż 13 wymiennych ostrzy o różnych rozmiarach i kształtach, dzięki czemu będą idealne do różnych, nawet najbardziej dokładnych, delikatnych prac w modelarstwie, decoupage, scrapbookingu i innych pracach rzemieślniczych.

PRECYZYJNE – ostrza są bardzo ostre, co gwarantuje łatwe i idealnie precyzyjne cięcie również podczas wyjątkowo trudnych prac w dziedzinie rękodzieła.

PRAKTYCZNE ETUI – wygodne etui z listwą magnetyczną ułatwia przechowywanie i transport nieużywanych ostrzy i rękojeści, a także zapewnia łatwy dostęp do każdej z części.

SPECYFIKACJA – wymiary rękojeści (dł): 10,4 cm, 9,3 cm, 9 cm, wymiary etui (szer/dł/wys): 6,2/15,5/3,2 cm, waga zestawu: 105 g, w zestawie: 3 rękojeści, 13 ostrzy w różnych kształtach, etui z listwą magnetyczną.

SPECYFIKACJA

  • wymiary rękojeści (dł): 10,4cm / 9,3cm / 9cm
  • wymiary etui (szer/dł/wys): 6,2x15,5x3,2cm
  • waga zestawu: 105g

W ZESTAWIE

  • 3 rękojeści
  • 13 ostrzy w różnych kształtach
  • etui z listwą magnetyczną

dealny zestaw przeznaczony zwłaszcza dla osób zajmujących się drobnym rękodziełem i szeroko pojętymi pracami rzemieślniczymi. Nożyki modelarskie w praktycznym zestawie będą przydatne zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów, którzy w wolnej chwili

doskonalą różne nowe metody. Skalpele modelarskie przydadzą się między innymi modelarzom i plastykom. Noże modelarskie będą idealne do decoupage, scrapbookingu i innych prac, które wymagają perfekcyjnego i dokładnego cięcia.

5902367977986
5 Przedmioty
Kontynuuj zakupy

25 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do ulubionych