Przedwczesny wytrysk sex tabletki dla mężczyzn 80t

Dostępny
78,99 zł
Brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 78,99 zł
Wysyłka 1 - 4 dni

 

SUPLEMENT DIETY TO AŻ 80 KAPSUŁEK.

To prawdziwa nowa jakość w walce z przedwczesnym wytryskiem. Nie dość, że pomaga doraźnie to systematyczne przyjmowanie przyczynia się do całkowitego pozbycia się tego problemu.


Nie ważne jaki jest powód przedwczesnego wytrysku w Twoim wypadku pomoże każdemu mężczyźnie.

Został stworzony, byś mógł cieszyć się wyjątkowo długim seksem, gdzie wytrysk jest zależny całkowicie od Ciebie.

  • MOCNE DZIAŁANIE - Dopracowany, nowoczesny skład suplementu oraz doskonała przyswajalność, to połączenie które pozwoli na seks dłuższy nawet o 30 minut.
  • SZYBKI EFEKT - Pierwsze efekty odczujesz już po 5 dniach systematycznego przyjmowania, później z każdym wytrysk będzie się oddalał a stosunek będzie mógł trwać dłużej. Całkowita kuracja trwa 3 miesiące.
  • STAŁA POPRAWA - suplement jako jeden z niewielu przyczynia się do stałej poprawy. Z tym suplementem, szybko zapomnisz o problemie przedwczesnego wytrysku.
  • WZMOCNIENIE EREKCJI - Producent zadbał także o ten aspekt, dzięki systematycznemu przyjmowaniu, Twoja erekcja będzie pełniejsza i będzie trwała dłużej. Dzięki temu pokochasz seks na nowo a każda z Twoich partnerek pokocha miłość z Tobą.
  • 80 KAPSUŁEK - Tego jeszcze nie było. Jedno opakowanie suplementu to aż 80 kapsułek. Więc potrzebujesz tylko 2 opakowania na całą kurację

Pamiętaj: orgazm który przyjdzie dużo później jest o wiele mocniejszy a wytrysk ma zdecydowanie większą objętość.

Opakowanie 80 tabletek

LoveStim
5903268070585

25 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do ulubionych

ZAPISZ SIĘ I ODBIERZ PREZENT WARTOŚCI 20 ZŁ NA ZAKUPY