S.O.S dla skóry

Kiedy miedzy Bałtykiem a Tatrami pogoda przypomina afrykańską, nietrudno o oparzenia słoneczne. DOTTORE S.O.S. wspomaga regenerację naskórka po oparzeniu, chroni przed przesuszeniem skóry. Kiedy wydaje ci się, że jest za późno – użyj Dottore S.O.S. Niesamowite działanie kwasów bosweliowych ukoi i wyciszy skórę. Krem regenerujący S.O.S wzmocni odporność Twojej skóry. Zapobiegnie przed nadmierną ekspozycja na promienie UV, wiatr,… Read More »

Perełka

Perełka do domowej pielęgnacji twarzy. Menopauza ma duży wpływ na kondycję skóry. Niedobór estrogenów, powoduje, ze objawy starzenia twarzy stają się widoczne: pojawiają się zmiany w pigmentacji, skóra staje się sucha i odwodniona, spada ilość kolagenu i elastyny, a to prowadzi do utraty elastyczności, opadania owalu twarzy. Skóra w okresie menopauzy potrzebuje specjalnej troski aby wyglądała zawsze młodo… Read More »

Opalanie, opalanie…:)

Z nieba leje się żar, słońce w pełni a my spragnieni ruszamy tłumnie w kąpiele – słoneczne oczywiście. Jakie kosmetyki powinny się znaleźć w naszych kosmetyczkach ? Jeśli wierzyć synoptykom i naukowcom, słońce opala z roku na rok coraz mocniej. Jednym z kosmetyków “must have” są kremy z filtrem. Kremy z filtrem 50+ chronią twarz przed przebarwieniami. Działają… Read More »